חזור למעלה

כמה מילים על עצמי

שמי אביטל רבן, הרבליסטית קלינית Cl-H, מטפלת ברפואת צמחים בטיפול בתדרים, ויוצרת סבונים טבעיים ומעוצבים.
אל הסבונים הגעתי ב”מקרה” כשהשתתפתי בסדנא מדברית על צמחי מרפא, וסודות רקיחת הסבונים התגלו לי (ואכן זה היה גילוי).
היה לי ברור שברגע שאני חוזרת לביתי אני מכינה סבון מוצק. רכשתי את החומרים ויצאתי לדרך… מאותו רגע ועד היום, אני לא מפסיקה ללמוד, להתנסות ולהעמיק בתהליך יצירת הסבונים.
אני יוצרת סבונים טבעיים ומעוצבים, נרות טבעיים ונרות עיסוי.
הסבונים יפים ומיוחדים, נעימים לשימוש ומפנקים. נרות השעווה מפיצים ריח נעים, ואפשר להשתמש בשעווה המותכת לעיסוי עדין של העור.
את כל המוצרים אני מכינה בעבודת יד. אני מקפידה על שימוש בחומרי גלם איכותיים, טבעיים וטבעוניים: שמנים וחמאות מן הצומח, מינרלים מיצויי צמחים וחימרים.
הסבונים והנרות שאני מציעה מתאימים לשמש מתנות לעובדים וללקוחות, כחלק מחבילות שי ועוד.
אשמח להיות עמכם בקשר ולצור עבורכם את סל המוצרים המתאים ביותר לצורכיכם.
אני שמחה מאוד להגיש לכם את התוצרים: סבונים מעוצבים וריחניים, טבעוניים ואיכותיים.
מקווה שהסבונים יביאו שמחה ופליאה גם אליכם. 

מספר סיבות למה לבחור במוצרים שאני מייצרת

m
m

איכות גבוהה

סבון טבעוני וצמחי שיעזור לך להרגיש את תחושת הרעננות המתקבלת בעת רחיצה עם סבון איכותי באמת. חומרי הגלם שלי הם טבעיים ואיכותיים ביותר. כל סבון שאני מייצרת הוא יחיד ומיוחד, כי לגוף שלך מגיע את הטוב ביותר!

m
m

טיפול אישי בכל סבון

כל סבון מיוצר בעבודת יד קפדנית, ומוענק לו מלוא תשומת הלב: כל סבון נחתך בנפרד ועובר ניקוי פאזות שתורם למראה הסבון ולתחושת נוחות - הסבון מתיישב ביד באופן טבעי ונוח. הסבון נעים למגע ונוח לאחיזה. התוצר הסופי הוא סבון חלק ונעים למגע.

m
m

כל סבון בעל מרכיב ייחודי

חומרי הגלם העיקריים שלי הם שמן זית יזרעאלי, כתית מעולה ומכבישה קרה, ושמנים וחמאות צמחיות. בנוסף אני מוסיפה לסבונים חימרים שונים, פחם פעיל ושמנים איכותיים נוספים. בחירת התוספות נעשית לפי המטרה של הסבון וקובעת את התאמתו לסוגי עור שונים.

m
m

סביבה נקיה

מיתון ההשפעה המזיקה על הסביבה: סבונים נשטפים במים ותוצרי הפירוק שלהם מגיעים למקווי מים טבעיים ולים. סבון מוצק וטבעי מתפרק לחומר מתכלה שאינו משאיר חותם מזיק על הסביבה.

סבון טבעי ומעוצב
סל הקניות שלך

הצטרפו למועדון הלקוחות וקבלו מיד קופון 10% הנחה לכל האתר!

Reset Password